Kansli

Fotograf: Melker Dahlstrand

Sök personer


Tristan Agdler Grafik

Tristan Agdler

Regionalt skyddsombud

E-post: tristan.agdler@scenochfilm.se

Telefon: 08 - 441 13 00

Mobil: 072-231 84 00

Vennuja Anand Grafik

Vennuja Anand

Handläggare, ekonomi

E-post: vennuja.anand@scenochfilm.se

Telefon: 08 - 441 13 00

Sara Andersson Grafik

Sara Andersson

Organisations- och rekryteringsansvarig

E-post: sara.andersson@scenochfilm.se

Mobil: 072-522 7675

Åse Axberg Grafik

Åse Axberg

Kommunikationsansvarig

E-post: ase.axberg@scenochfilm.se

Mobil: 070-598 1267

Elinore Brandén Grafik

Elinore Brandén

Koordinator stab och ledningsgrupp (tjänstledig)

E-post: elinore.branden@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Camilla Brown Grafik

Camilla Brown

Förbundsdirektör

E-post: camilla.brown@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Hanna Byström Steinwall Grafik

Hanna Byström Steinwall

Jurist/Ombudsman

E-post: hanna.bystrom.steinwall@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Jon Dahlén Grafik

Jon Dahlén

Jurist

E-post: jon.dahlen@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Stina Edström Grafik

Stina Edström

Kommunikatör (tjänstledig)

E-post: stina.edstrom@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Fredrik Engdahl Grafik

Fredrik Engdahl

Jurist/Ombudsman

E-post: fredrik.engdahl@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Celia Englund Grafik

Celia Englund

Jurist/Ombudsman

E-post: celia.englund@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Eleonor Fahlén Grafik

Eleonor Fahlén

Regionalt skyddsombud / förtroendeman film

E-post: eleonor.fahlen@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Mobil: 072-702 97 37

David Grepo

Jurist/Ombudsman

E-post: david.grepo@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Melinda Gustavson Grafik

Melinda Gustavson

Koordinator ledning och stab

E-post: melinda.f.gustavson@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Roger Kero Grafik

Roger Kero

Kontorsansvarig

E-post: roger.kero@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Mia Letfors

Handläggare, Artistkatalogen och Upphovsrätt Scen & Film

E-post: mia.letfors@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Lotta Lundkvist Grafik

Lotta Lundkvist

Handläggare, Upphovsrätt Scen & Film

E-post: lotta.lundkvist@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Mobil: 073-844 13 11

Gustav Målqvist Grafik

Gustav Målqvist

Administrativ chef

E-post: gustav.malqvist@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Irma Nyström Grafik

Irma Nyström

Kommunikatör

E-post: irma.nystrom@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Mobil: 070-947 03 00

Anna Mathilde Schildt Grafik

Anna Mathilde Schildt

Jurist/Ombudsman

E-post: annamathilde.schildt@scenochfilm.se

Janette Skille Grafik

Janette Skille

Handläggare, Medlemsregistret

E-post: janette.skille@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Christine Strindberg Grafik

Christine Strindberg

Förhandlingschef

E-post: christine.strindberg@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Yvonne Wahlström Grafik

Yvonne Wahlström

Handläggare, Medlemsregistret

E-post: yvonne.wahlstrom@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Ingela Whitworth Grafik

Ingela Whitworth

Handläggare ekonomi

E-post: ingela.whitworth@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00

Charlotte Wildig Grafik

Charlotte Wildig

Jurist (tjänstledig)

E-post: charlotte.wildig@scenochfilm.se

Telefon: 08-441 13 00